Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Tosyaspor’da top koşturacak

Belki de ülkemizde daha önce örneği görülmemiş bir transfer gelişmesi yaşandı. Tosyaspor Futbol Kulubü yaptığı transfer hamlesiyle Tosya Belediye Başk...

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Tosyaspor’da top koşturacak
Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Tosyaspor’da top koşturacak
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Belki de ülkemizde daha önce örneği görülmemiş bir transfer gelişmesi yaşandı. Tosyaspor Futbol Kulubü yaptığı transfer hamlesiyle Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ile karşılıklı anlaşma sağlayarak sözleşme imzaladı. Belediye Başkanlığı görevini yürüten Başkan Kavaklıgil artık Tosyaspor’un maçlarında yeşil sahalara çıkarak top koşturacak. Geçmiş yıllarda da uzun bir süre Tosyaspor formasıyla başarılı maçlara çıkan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil yeniden formasına kavuştu.

37 NUMARALI FORMAYI GİYECEK

Tosya Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen imza töreninde Tosyaspor Başkanı Cengiz Kasap, ikinci başkan Sefa Abayın ve kulüp yöneticileri katıldı. İmzaların atılmasının ardından 37 numaralı formasıyla poz veren Başkan Kavaklıgil’in hafta sonu Seydilerspor ile oynanacak maçta forma giyip giymeyeceği merak konusu oldu. Başkan Kavaklıgil imza töreninin ardından yaptığı konuşmasında özellikle amacının gençlere sporu sevdirmek ve özendirmek olduğunun altını çizdi. Başkan Kavaklıgil Vatandaşlarımızın teveccühü ile şehri yönetmek nasip oldu ve yaşımızın da 29 olması münasebetiyle Kastamonu 1. Amatör liginde mücadele eden Tosyaspor kulübümüz ile sözleşme imzaladık. Bütün hemşehrilerimizi özellikle iç sahada yapılan müsabakalarda görmek isteriz. Gençlerimizi güzel ahlaklı, çevik vücutlu bir şekilde yetiştirme gayreti olan bu spor kulübümüzle birlikte inşallah Tosya’yı da temsil edeceğimiz kanaatindeyim.” Dedi.

Hangi mevkiide oynayacağı sorulması üzerine Başkan Kavaklıgil, “Ben artık joker futbolcuyum teknik direktörümüz hangi mevkii de görev verirse orada oynarım.” Diyerek hafta sonu oynanacak Seydilerspor müsabakasına tüm Tosyalı spor severleri davet ettiğini açıkladı.

>> Emre ÇİLOĞLU

04 Ara 2019 - 16:04 - Gündem


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler