CHP Tosya İlçe Başkanlığı’nda genel kurul tamamlandı

CHP Tosya İlçe Teşkilatı seçimli olağan genel kongresini düzenledi. Tek liste ile gidilen kongrede yapılan seçim sonucunda mevcut başkan İsmail Okuduc...

CHP Tosya İlçe Başkanlığı’nda genel kurul tamamlandı
CHP Tosya İlçe Başkanlığı’nda genel kurul tamamlandı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Tosya İlçe Teşkilatı seçimli olağan genel kongresini düzenledi. Tek liste ile gidilen kongrede yapılan seçim sonucunda mevcut başkan İsmail Okuducu ile devam edildi.

Kongreye CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu, Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Corcor, Genç Parti İlçe Başkanı İzzet Karabalak, CHP İlçe Başkanı İsmail Okuducu, meclis üyeleri, STK Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından CHP İlçe Başkanı İsmail Okuducu’nun yapmış olduğu açılış konuşması ile kongre başladı. Okuducu yapmış olduğu konuşmada CHP olarak amaçlarının refah içerisinde yaşayan bir millet olması ve bunun için çaba gösterdiklerini söyledi ve gelen tüm konuklara teşekkür ederek konuşmasına son verdi.

İsmail Okuducu’dan sonra kürsüye CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin gelerek konuşmasını yaptı. Erbilgin de gelen misafirlere hoş geldiniz dileklerini sunduktan sonra yapılan kongrenin Tosya için hayırlı olması temennileri ile kürsüden ayrılırken kürsüye gelen Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil hayırlı olsun dileklerini sundu.

Daha sonra CHP Milletvekili Hasan Baltacı bir konuşma yaptı. Tosya ve Kastamonu için yapmayacakları şey olmadığını söyleyerek; konuşmasında Tosya için söz verilen birçok şeyin yerine getirilmediğine değinen Hasan Baltacı meclisten Kastamonu ve Tosya için gelecek her türlü girişimin arkasında olduklarını söyledi.

Hasan Baltacının konuşmasının ardından kongre seçim ile devam etti. İlçe teşkilat başkanlığı seçiminde İsmail Okuducu’nun karşısında rakip olmamasından dolayı seçime tek blok liste ile gidildi. Seçim sonunda CHP İlçe Başkanı İsmail Okuducu güven tazeledi.

CHP İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Asil Üyeleri, İlyas Akçay, Aşkın Aytaç, Hüseyin Bostan, Mustafa Çayırcı, Gülnur Evin, Mehmet Güder, Recai Gül, Hatice Kalem, Ali Sağlam, Osman Topçu, Memiş Lütfi Yalçın, Muttalip Yazıcı oldu. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri İse Avni Sürek, Ragıp Mengi, Hüseyin Düzgün, Yaşar Yiğit, Kaşif Kıcır, Önder Yiğit, İsmail Koçkan, Muhsin Esen, Şaban Akman, Yasemin Bekar, Mehmet Kale, Ahmet Gençtürk seçildi. İ Delegeliğine ise Ali Çakıroğlu, Recai Gül, Hatice Kalem, İsmail Okuducu, Ali Sağlam, Hasan Şen, Memiş Lütfi Yalçın seçildi.

>> Ahmet ULUKANLI

11 Oca 2020 - 14:58 - Gündem


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler