Sadece Akbank Müşterilerine Özel: Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Akbank, müşterilerine özel olarak başlattığı sıfır faizli hızlı kredi kampanyasını duyurdu. Banka, resmi web sitesi aracılığıyla bu önemli fırsatın detaylarını paylaştı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Akbank'tan Müşterilere Özel Sıfır Faizli Hızlı Kredi Kampanyası

Akbank, müşterilerine özel olarak başlattığı sıfır faizli hızlı kredi kampanyasını duyurdu. Banka, resmi web sitesi aracılığıyla bu önemli fırsatın detaylarını paylaştı.

Kampanya Detayları ve Başvuru Koşulları


Kampanya kapsamında, Akbank müşterilerine 1.666 TL taksitle hızlı kredi imkanı sunulacak. Banka, 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisini ve 20 bin TL tutarındaki taksitli avansı %0 faizle müşterilere sunacağını belirtti. Başvuruların 29 Şubat 2024 tarihine kadar alınacağı vurgulanırken, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Akbank Mobil uygulamasını indirip, "Akbanklı olmak istiyorum" adımını tamamlamaları gerekiyor.

Kredi başvurusu için Akbank Mobil üzerinden başvurabilecek olan yeni müşteriler, 10 gün içinde hayat sigortası yaptırarak ve belirtilen şartları yerine getirerek %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilirler. Başvuruların olumlu değerlendirilmesi durumunda, kredi onaylanacak ve müşteriler tarafından kullanılabilecektir.

Ödeme Koşulları ve Kredi Miktarı


Kampanya kapsamında kullanılabilecek en az kredi miktarı bin TL iken, en fazla tutar 10 bin TL olarak belirlendi. Kredinin maksimum vadesi ise 6 ay olarak açıklandı. Bu sayede müşteriler, kısa vadeli ve faizsiz bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir fırsata sahip olacaklar.

Kaynak: Haber Merkezi

# 2024

13 Şub 2024 - 20:14 - Ekonomi

Mahreç  Haber Merkezi


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler