Başkan Adayı Aydın; “Sosyal Marketi genişleteceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında Kastamonu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nı ziyaret ederek, projelerini anlattı.

Fatma BÖLÜKBAŞ
Fatma BÖLÜKBAŞ Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın çok önemli bir görevi ifa ettiğini kaydeden Başkan Adayı Yüksel Aydın, özellikle dar gelirli ailelere yaptıkları destekten ötürü vakıf yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür etti.
Kimi kimsesi, düzenli geliri olmayan, maddi durumu yetersiz ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan yardımların önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Yüksel Aydın:“Allah tüm çalışanlarımızdan razı olsun. İnce eleyip sık dokuyarak gerçek ihtiyaç sahiplerimize yardım ulaştırıyorlar. Biz asil bir milletiz ve yardımlaşmayı, dayanışmayı severiz. Biz de belediye başkanı seçildiğimizde ihtiyaç sahiplerimize desteklerimizi sürdüreceğiz. Bu noktada belediye olarak yaptığımız yardımları daha sistemli hale getirmek için çalışma içerisindeyiz. Mevcutta bulunan Sosyal Yardım Vakfı Marketini rehabilite edeceğiz. İçeriğini genişleteceğiz. Gerçek ihtiyaç sahiplerimiz bir marketten nasıl alışveriş yapıyorlarsa sosyal marketimizden aynı şekilde ihtiyaçlarını temin edecekler. Bunu da büyük bir gizlilik içerisinde yürüteceğiz. Buradaki ana gayemiz hiçbir vatandaşımızın mağdur olmamasıdır. Gerektiği takdirde şehrimizde bulunan diğer marketlerle de anlaşma yaparak kapsamı genişleteceğiz. Sosyal yardımlarımızı 12 ay sürdüreceğiz. Bunu yaparken de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’mızla da koordineli çalışacağız. Yapacağımız her yardımımız büyük bir gizlilik içerisinde olacak. ‘Bir elin verdiğini bir el duymamalı’ anlayışı ile hareket edeceğiz. Hiçbir vatandaşımızı rencide etmeden, hiçbir vatandaşımızı kırmadan, yardımlarımızı şova dönüştürmeden yapacağız” dedi.

Başkan Adayı Aydın, son olarak Kastamonu’ya hizmet için çıktıkları yolda, adımlarını emin ve kararlı bir şekilde atarak yürüyeceklerini dile getirerek Kastamonu için gece gündüz demeden çalışacaklarını sözlerine ekledi.

13 Şub 2024 - 12:32 Kastamonu/ Kastamonu- Siyaset

Mahreç  Fatma Bölükbaş


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler