TEKNOFEST ve deneyap atölyelerine 550 başvuru

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş başkanlığında, Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda kurum idarecileri ile haftalık planlama ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Dilek İğdirli
Dilek İğdirli Tüm Haberleri

Toplantıda, TEKNOFEST ve deneyap atölyelerine başvuruların devam ettiği ve şu ana kadar ilimizden 550 başvuru alındığı bildirildi. Deneyap atölyelerine olan ilginin artırılması için gereken teşviklerin sağlanması kararı alındı.

Toplantıya, Müdür Yardımcıları Mesut Şeker ve Yaşar Dolapcı, Şube Müdürleri Gülseren Anbarcı, Halil İbrahim Kara, Vedat Terlemez, Gürsel Yıldız, Mehmet Sait Aydın, Adem Türkmenoğlu, Mücahit Kılınç ve Hasan Sarıahmetoğlu'nun katılım sağladığı toplantıda TEKNOFEST ve deneyap atölyelerine başvuruların devam ettiği, şu ana kadar ilimizden 550 başvuru olduğu belirtildi.

Toplantıda, okul sporları faaliyetlerinin 13.500'ün üzerinde olduğu ve ilimizin hedefinin 20.000'in üzerinde olduğu vurgulandı.

Belirli gün ve haftalarla ilgili programların hassasiyetle hazırlanması istendi. 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü programı ile ilgili çalışmaların devam ettiği belirtildi. Okullarda fiziki anlamda iyileştirmeler yapıldığı, Abana Atatürk Ortaokulunun yeni yapılan binasına taşındığı ifade edildi.

Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamındaki faaliyetlerin planlandığı takvim çerçevesinde ilerlediği vurgulandı ve İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) ile ilgili yayımlanan genelgeye göre çalışmaların yapılacağı belirtildi.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Gümüş, ekip ruhuyla ve işbirliği içinde gerçekleştirilen çalışmaların başarıyla sonuçlandığını belirterek, ekip olarak elde edilen başarıların daha da ileriye taşınacağına olan inancını dile getirdi. Başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

13 Şub 2024 - 13:02 Kastamonu- Eğitim

Mahreç  Dilek İğdirli


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler