Erbilgin’den Ayvacı’ya eleştiri;

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İhsangazi Belediye Başkan Adayı Erol Sağlık için aday tanıtım toplantısı düzenlendi. CHP PM Üyesi Hikmet Erbilgin, AK Parti’den İhsangazi Belediye Başkanı olarak gösterilen İlçe Başkanı Ufuk Ayvacı hakkında açıklamalarda bulundu.

Fatma BÖLÜKBAŞ
Fatma BÖLÜKBAŞ Tüm Haberleri

“İLÇE BAŞKANIYKEN ELİNİ MASAYA VURAMAMIŞ ADAMLAR
BELEDİYE BAŞKANI OLUNCA YUMRUĞUNU MASAYA VURABİLİR Mİ?”

CHP PM Üyesi Hikmet Erbilgin, AK Parti’den İhsangazi Belediye Başkanı olarak gösterilen İlçe Başkanı Ufuk Ayvacı hakkında açıklamalarda bulundu.

Erbilgin, şu şekilde konuştu; “Kıymetli arkadaşlar Ufuk kardeş, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin ilçe başkanı belediye başkan adayı oldu. Hani sosyal medyadan millete hakaret eden, ilçe başkanıyken bu ilçeye ne getirmiş ki, belediye başkanı olursa ne getireceğini sormamız gereken. İlçe başkanıyken bu ilçenin yüksel okulunun bile sorununu çözememiş, Araç-İhsangazi yolunun tamamlanması için elini masaya vuramamış adam belediye başkanı olursa ilçeye ne getirebilir?

Dün ilçe başkanıyken elini masaya vuramamış adamlar yarın belediye başkanı olunca elini, yumruğunu masaya vurabilir mi? Vuramaz. Çünkü Ufuk kardeş, dün nasıl kendi adayının arkasında durmayıp kendisini düşünmüşse, yarın o koltuğa oturursa yine kendisini ve kendi kesesini düşünecektir.”

13 Şub 2024 - 13:53 Kastamonu- Siyaset

Mahreç  Fatma Bölükbaş


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler