Çiçekçilerde 14 Şubat mesaisi

Çiçekçiler 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla siparişleri yetiştirmek için hummalı bir şekilde çalışarak gece geç saatlere kadar mesai yapıyor.

İhlas Haber  Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Çiçekçilerde 14 Şubat mesaisi
Çiçekçilerde 14 Şubat mesaisi
Haber albümü için resme tıklayın

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla çiçek satışlarında yoğun talep olması üzerine Samsun’da çiçekçiler siparişleri yetiştirmek için 3 gün önceden çalışmalara başladı.

Çiçekçilerde 14 Şubat mesaisi

Samsun’un İlkadım İlçesi Çitlik Caddesi’nde çiçekçi dükkanı işleten Serkan Bankoğlu, "Daha önceki yıllarda pandemi, geçen yıl da depremden dolayı 14 Şubat Sevgililer Günü sönük geçmişti. Bu yıl beklentimiz yüksek. Bu yıl ki çiçek maliyet fiyatları yüksek olmasına rağmen vatandaşlar şimdiden büyük ilgi gösteriyor. Siparişleri yetiştirebilmek için 3 gün önceden gece sabahlara kadar gönüllü yardıma gelen arkadaşların da desteğiyle siparişleri hazırlıyoruz.

Çiçekçilerde 14 Şubat mesaisi

Daha çok gül siparişinin yanı sıra çeşitli saksı çiçekleri ve yeni çıkan yapay kelebek buketleri büyük ilgi görüyor. Gülün tanesi 75 lira ile 100 lira arasında değişirken, saksı türü canlı çiçekler 250 lira ile bin 500 lira arasında değişiyor. Yapay kelebek buketler ise 650 lira 1500 lira arasında alıcı buluyor" dedi.

Çiçekçilerde 14 Şubat mesaisi

Çiçekçi Birsun Çiçek Vanlı ise, siparişleri yetiştirebilmek için mesai yaptıklarını söyledi.

13 Şub 2024 - 22:09 Samsun- Ekonomi

Mahreç  İhlas Haber Ajansı


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler