BAZLAMAÇCI: "YARIN YÜZYÜZE BAKACAĞIZ"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tosya İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı, seçim çalışmalarına ilişkin basın açıklamasında bulundu.

Bünyamin Karacan
Bünyamin Karacan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

MHP Tosya İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı, Tosya'da siyasi partilerin heyecanla sürdürdüğü seçim çalışmalarına ilişkin açıklamada bulundu .

BAZLAMAÇCI:

"YARIN YÜZ YÜZE BAKACAĞIZ"

Sahada birlik ve beraberlik vurgusu yapan Bazlamaçcı açıklamasında ; "Bir mum, diğer mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. (Hz. Mevlana)

Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu güzel ilçemizin yönetimi için talip olmamızla beraber, yine AKP, CHP ve YRP partileri için seçim startı verilmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak başlamış olduğumuz seçim çalışmalarında diğer partilerimiz ve bu partilere gönül verenler ile beraber, yarın yüzyüze bakacağımızı unutmadan, birlik ve beraberligimize gölge düşürmeden, bu seçim sürecini tatlı bir rekabet çerçevesinde sonlandiracağımızdan şüphemiz yoktur.
Seçimlere giren tüm partilere başarı dileklerimizle beraber sağ duyuyu ön planda tutarak 1 Nisan sabahı yine birlik ve beraberlik içerisinde olmamız dileğiyle. “Herşey Tosya ve ilçemizin geleceği için.” ifadelerine yer verdi.

23 Şub 2024 - 23:33 Kastamonu/ Tosya- Siyaset

Mahreç  Bünyamin Karacan


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler