MHP’den beklenen açıklama geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Emre Şahin 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile ilgili bir yazılı açıklama yaptı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Şahin açıklamasında “ 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri Kastamonu’muzda huzur, güven ve sükûnet ortamı içinde tamamlanmış, bu suretle kesin olmayan sonuçlar belli olmuştur. Elbette kıymetli hemşerilerimizin takdir ve tercihi başımızın üstündedir. Sandıktan çıkan demokratik karara saygımız da tamdır. Hemşerilerimizin özellikle Merkez’de sandık vasıtasıyla verdiği mesaj mühimdir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu demokratik mesajı almış, seçim sonuçlarının çok boyutlu değerlendirmesini yapmak üzere teşkilatımız kolları sıvamıştır. Bu nedenle karamsarlığa ve ümitsizliğe mahal yoktur, mücadelemiz ve hemşerilerimize hizmet azmimiz şevkle ve hız kesmeden sürecektir” ifadelerine yer verdi.

“YEL KAYADAN SADECE TOZ ALIR”

İl Genel Meclisi sayılarının 14 üyeden 17 üyeye yükseldiğini kaydeden Şahin, açıklamasının devamında teşkilatına ve kendilerine oy veren hemşerilerine teşekkür etti. Şahin; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak tüm ilçelerimizde kazanmak üzere inanmış kadrolarımız ile bir seçim kampanyası yürüttük. Bazı ilçelerimizde çok küçük oy farkları ile kaybettiğimiz ilçe belediyelerimiz bulunmaktadır. Diğer taraftan Milliyetçi Hareket Partisi kadroları ile buluşan Cide, Azdavay, İnebolu ve Hanönü ilçelerimize bizleri layık gören hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Mevcutta yönetmekte olduğumuz Tosya, Çatalzeytin, Seydiler, İhsangazi ilçelerimizdeki kazanan Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclisi üyelerimize ve hemşerilerimize bizlere duydukları güvenden ve destekten ötürü ayrıca teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak 8 ilçe Belediyesi ile önümüzdeki 5 yıl kıymetli hemşerilerimize hizmet etmek heyecanı, azim ve kararlığı içerisindeyiz. Yine aynı şekilde İl Genel Meclisi sayımız 14 üyeden 17 üyeye yükselmiştir. Son olarak davamıza inanan teşkilatçılığını kişisel hırs ve çıkarlarının üzerinde gören dava arkadaşlarıma ve bizleri destekleyen kıymetli hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

02 Nis 2024 - 14:40 Kastamonu/ Kastamonu- Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI