Özcan'dan Tebrik Mesajı: “Başarılar Dilerim”

Türk Büro Sen Kastamonu Şubesi Başkan Yardımcılığını 20 yıl hiç aralıksız sürdüren ve 35 yıllık Kastamonu Defterdarlığı’nda Gelir Uzmanı görevi yapan Kemal Özcan, İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adaylığını açıklamış ve daha sonra 13.02.2024 tarihinde kendi isteği ile adaylıktan çekilen Özcan, 31 Mart yerel seçimlerinde seçilen başkanları tebrik etti.

Dilek İğdirli
Dilek İğdirli Tüm Haberleri

Türk Büro Sen Kastamonu Şubesi Başkan Yardımcılığını 20 yıl hiç aralıksız sürdüren ve 35 yıllık Kastamonu Defterdarlığı’nda Gelir Uzmanı görevi yapan Kemal Özcan, İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adaylığını açıklamış ve daha sonra 13.02. 2024 tarihinde kendi isteği ile adaylıktan çekilen Özcan, 31 Mart yerel seçimlerinde seçilen başkanları tebrik etti.

Özcan'ın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “31.03.2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde seçilen Kastamonu Belediye Başkanına ve Belediye Meclisi üyelerine, Kastamonu'nun 19 ilçe Belediye Başkanına ve Belediye Meclisi üyelerine, ayrıca Kastamonu Merkez İlçeden İl Genel Meclis Üyeliğine seçilenlere, yine Kastamonu'nun 19 ilçesinden İl Genel Meclisine seçilen üyelere, Mahalle ve köy muhtarlarına ve azalarına, birlik ve uyum içinde çalışıp memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı Cenabı Allah'tan niyaz ederim. Hepsine başarılar dilerim.”

03 Nis 2024 - 11:35 Kastamonu- Siyaset

Mahreç  Dilek İğdirli


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler