İskilip yolunda incelemelerde bulunan Vali Avni Çakır; ‘İskilip yolunu çözeceğiz’

Vali Avni Çakır, bugün İskilip yolunda incelemelerde bulunmak ve OSB Yönetim Kurulu toplantısında katılmak üzere Tosya’ya geldi. Kaymakamlık makamını...

İskilip yolunda incelemelerde bulunan Vali Avni Çakır; ‘İskilip yolunu çözeceğiz’
İskilip yolunda incelemelerde bulunan Vali Avni Çakır; ‘İskilip yolunu çözeceğiz’
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Vali Avni Çakır, bugün İskilip yolunda incelemelerde bulunmak ve OSB Yönetim Kurulu toplantısında katılmak üzere Tosya’ya geldi.

Kaymakamlık makamını ziyaret eden Vali Çakır, Kaymakam Suat Hatam’dan kısa brifing aldı ve ilçe sorunlarını dinledi. Daha sonra OSB Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık yapan Vali Avni Çakır yönetim ve müteşebbis heyet seçimlerine iştirak etti. Yönetim Kurulu Başkanlığına Kaymakam Suat Hatam, Yönetim Kurulu da Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, İsmail Boyner, Nurettin Koçkan ve Hüseyin Karakaya’dan oluştu.

OSB’ye yapılacak yeni yer tahsisi konusunda da son gelişmeler hakkında bilgi alması sonrası AK Parti İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi ce AK Parti Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İskilip yolu güzergahında incelemelerde bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi, İskilip yolu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Tarihler 27 Eylül 2022’yi gösterdiğinde, Kastamonu Valimiz Sayın Avni Çakır, Tosya Çeltik Hasat Programı için ilçemize geldiğinde, kendilerine Tosya-İskilip yolunu anlatmıştık ve yol durumu göstermek için tekrar Tosya’ya davet etmiştik. Bu haberi siz değerli hemşerilerimize aynı tarihte paylaşmıştık.

Bugün de Valimiz Sayın Avni Çakır, Tosya – İskilip yolunu yerinde kontrol etme amacıyla Tosyamıza geldi. Sayın Valimiz ve heyetle beraber İskilip yolunda kısa ve uzun vadede yapılabilecekler konuşuldu. İncelemelere Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden teknik ekipler de katıldı.

MÜJDELİ HABER

Yerinde gerçekleştirdiğimiz inceleme sonrası Sayın Valimiz, çalışmaların başlatılacağı sözünü vererek, gerekirse yeni güzergah çalışmasının da gerçekleştirilebileceği bilgisini bizime paylaştı. Tosya Kastamonu yolu ne kadar önemli ise, Tosya İskilip yolu da bizim için önemli. Sayın Valimize ve beraberinde ki heyete teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

>M. Onur DEMİR

18 Oca 2023 - 18:33 - Gündem


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler