Mutlu ve gururluyuz

 Gülay Acar

Sevgili okurlarımız merhaba…!

Yıl 2009 Tosya’ya geliş tarihimiz. Yeni bir başlangıç ve yeni bir çevre. Eşim Hüsnü beyle birlikte Tosya’ya gelme kararımız hayatımızın geri kalan kısmının Tosya’ya hizmet etmek Tosya’nın sesi, kulağı olmak ve gurbetçilerimize köprü vazifesi yapmak adına gece gündüz demeden, günün her saatinde, mesai kavramı gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışmaya başladık.

Her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek devam ettik. 2019 yılında büromuzu cumhuriyet meydanına taşıdık. Hizmetlerimiz Gazetemizin yanı sıra firmalarımızın kurumsal kimliği olan logo, katalok kartvizit el ilanı, broşür, afiş, kaşe, imsakiye, takvim, branda, folyo, ışıklı tabela, germe branda, tabela, karton ve bez çanta, plaket, kupa, tişört, şapka ve daha sayamadığım bir çok ürünlerle ma- kine parkurumuzu yenileyerek teknolojiye uygun bir şekilde sizlere hizmet vermeye devem ediyoruz.

Evet sevgili okurlar; yeniliklere devam diyerek Gazetemizin yanı sıra Tv37 web televizyonumuzla Tosya’nın ve esnaflarımızın tanıtımını daha da ileri noktalara taşımaya devam edeceğiz. Gülay Acar ile İş Dünyası Tv37 ve sosyal medya ve gazetemiz olmak üzere röportaj ve videolu çekim yaparak firmalarımızı dünyaya tanıtıyoruz.

Yine Gülay Acar ile Gezinti canlı yayınım devam etmektedir. Sizlerin beğenisini kazan yayınımız devam edecektir. Ben içinizden biri, Tosya’nın evladı olarak halkımızın ve esnafımızın yanında bugüne kadar hep beraber olduk. Beni kızları, ablaları veya kar- deşleri gibi görüp sahiplenen tüm esnaflarımıza saygılar sunuyorum. İnanıyorum ki önümüzde daha çok iyi günlerimiz olacak.

07.08.2009 yılında doğan çocuğu- muz Haber37 Gazete ve Matbaamız bugün 12 yaşında. Kuruluşundan bu günlere gelmemizde emeği geçen Haber37 ekibimize ve Tosya’mın saygıdeğer halkına bizi gurbetten takip eden ve desteklerini esirgemeyen hemşerilerimize teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Halka Hizmet Hakka Hizmet anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz.

Sağlıklı ve hoşça kalın…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Gülay AcarAnket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI