DOLAR 18,5807
EURO 18,4998
ALTIN 1.023,82
BIST 3.464,37
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kastamonu 15°C
Çok Bulutlu
Kastamonu
15°C
Çok Bulutlu
Per 17°C
Cum 14°C
Cts 15°C
Paz 18°C
resim yükle
resim yükle

ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-

ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-
Beypark
22.12.2021
1.355
A+
A-

AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ- TOSYA DİĞER BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

GU-NCELLENEN-Reklam

Tosya İşletme Müdürlüğünde 2022 Yılında Çalışacak Üretim ve İş Makinalarına 48000 Litre Motorin(Diğer) ve 1000 Litre Kurşunsuz Benzin (95 Oktan) Akaryakıt mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN : 2021/872676
1-İdarenin
a) Adı : ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-TOSYA DİĞER ÖZEL BÜT-
ÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi : DILKÜSAH MAH. A.RASIT URKAYA SOK. 1 37300 TOSYA/
KASTAMONU
c) Telefon ve faks numarası : 3663131361 – 3663131222
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu mal alımın
a) Adı :Tosya İşletme Müdürlüğünde 2022 Yılında Çalışacak Üretim ve İş Makinalarına 48000 Litre Motorin(Diğer) ve 1000 Litre Kurşunsuz Benzin (95 Oktan) Akaryakıt
b) Niteliği, türü ve miktarı : 48.000 Litre Motorin(Diğer), 1.000 Litre Kurşunsuz Benzin(95 Oktan)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : Akaryakıtın teslimi Orman Genel Müdürlüğüne veya Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü ve Bağlı İşletme Müdürlüklerine veya Orman İşletme Müdürlüğümüze bağlı İş ve Üretim Makinelerine ve jeneratörlerin depolarına, Orman İşletme Müdürlüğümüz gerek gördüğü taktirde hizmet ve makam araçlarına yükleniciye ait veya yüklenicinin bayisi bulunduğu Akaryakıt Şirketlerine ait İstasyonlardan Fıçı veya varille peyder pey
ç) Süresi/teslim tarihi : Sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten 31.12..2022 tarihine kadar Tosya Orman İşletme Müdürlüğünün istediği tarih ve saatte İşletme Müdürlüğünün düzenlediği fiş karşılığında ihtiyacı kadar akaryakıtı peyder pey pompa teslimi ile yüklenici İşletme Müdürlüğünün onay verdiği yerde verilecektir.
d) İşe başlama tarihi : Sözleşme imzalandığı tarihtir.
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 07.01.2022 – 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : Tosya Orman İşletme Müdür-lüğü, Müdür Yardımcısı Odasında, Kat:2.
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:
1) İstekli bir “Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşu” ise; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilmiş ve iş bitim tarihine kadar geçerliliği olan teklifi sahibinin Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşu olduğunu gösteren belgeyi,
2) İstekli bir “Akaryakıt, Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşunun Bayisi” ise; teklif sahibinin bayisi olduğu kuruluştan verilmiş ve iş bitimine kadar geçerliliği olan Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşu’nun Bayisi olduğuna dair Bayilik Yazısı ve Bayilik Sözleşmesini,
3) İstekli Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan bayilik yapmak üzere verilmiş ve iş bitim tarihine kadar geçerliliği olan İstasyonlu Bayilik Belgesini,
4) İsteklinin bağlı bulunduğu ilgili Belediye Başkanlığından alınmış olan iş yeri açma ve izin belgesini,
sunması gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.
ILN01520210

I0SuO.gif
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.