Tosya Kızılay ekibi, okullarımızı şenlendirmeye devam ediyor

Tosya Kızılay ekibi, okul ve öğrenci odaklı başlattıkları projelerle ilçemizdeki okulları şenlendirmeye devam ediyor. Minik Eller Sanat Atölyesi Şenle...

Tosya Kızılay ekibi, okullarımızı şenlendirmeye devam ediyor
Tosya Kızılay ekibi, okullarımızı şenlendirmeye devam ediyor
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Tosya Kızılay ekibi, okul ve öğrenci odaklı başlattıkları projelerle ilçemizdeki okulları şenlendirmeye devam ediyor.

Minik Eller Sanat Atölyesi Şenlendirme Projesini hayata geçiren Tosya Kızılay Ekibi, Atatürk İlkokulu’na Resim Sanat Atölyesi kazandırdı ve okulun duvarlarını çizgi film karakterleriyle süsledi.

Konu ile ilgili yapılan çalışmaları değerlendiren Tosya Kızılay Temsilcisi Süreyya Yağmur, duygularını şöyle özetledi:

“Bizler Tosya Kızılay ekibi olarak 2022 yılı şenlendirme projeleri kapsamında 4 adet şenlendirme projesi gerçekleştirdik. Bunlardan bir tanesi de Atatürk İlkokulu’muzda yapmış olduğumuz Minik Eller Sanat Atölyesi Şenlendirme Projesi idi Bu projemizde okulumuza bir resim sanat atölyesi kazandırdık. Bunun yanında öğrencilerin okula daha istekli bir şekilde gelebilmesi için okulun duvarlarını renklendirdik. Okulumuzun duvarlarına Ortalıca İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğretmeni Fatma Deniz öğretmenimizin çizgi film kahramanlarımızla ilgili çizimlerini kullanıyoruz.

Fatma öğretmenimize bize vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz, gerçekten çok yetenekli bir kişi. Kendileriyle birlikte çalışmak, onu tanımak bizler için büyük bir onur oldu.

Minik Eller Sanat Atölyesi Şenlendirme Projemizde bizlerle birlikte emek veren başta Fatma Deniz öğretmenimize ve etkinliğimize katılan tüm gönüllerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyen Süreyya Yağmur, Tosya Kızılay ekibi olarak 2023 yılında da şenlendirme projelerimize devam edeceklerini ifade ederken “Bizler de sizleri gönüllü olmaya bekliyoruz” diyerek açıklamasını noktaladı.

>>Gülay ACAR

20 Oca 2023 - 18:22 - Gündem


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler