Yüzme havuzunun yanına tenis kortu ve halı saha da geliyor

İlçemizde inşaatı halen devam eden yarı olimpik yüzme havuzunun yanı sıra tenis kortu ve halı saha yapımı için görüşmelere başladığını açıklayan Başka...

İlçemizde inşaatı halen devam eden yarı olimpik yüzme havuzunun yanı sıra tenis kortu ve halı saha yapımı için görüşmelere başladığını açıklayan Başkan Kavaklıgil sporseverlere müjdesini verdi.

Başkan Volkan Kavaklıgil konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

“Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giderek her zaman ‘Zeki, çevik ve ahlaklı’ sporcuların yetişmesi adına ilçede sportif faaliyetlere katkı sunacak yatırım ve projelendirmelere devam ediyoruz. Son dönemde şehrimiz için oldukça önemli olan yüzme havuzu ile ilgili değerlendirmeleri yapmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Sayın Ahmet Dilsiz beraberinde Yatırım ve İnşaatlar Daire Başkanı Sayın Salih Kaplan beyefendilerle bir dizi görüşmelerde bulunduk. Yüzme havuzumun inşası aralıksız devam ederken şehrimizde sportif faaliyetlere katkı sunacak tenis kortu ve halı saha yapımı için de sayın yetkililerden söz alındığı müjdesini vermek istiyoruz. Misafirperverliklerinden ötürü çok kıymetli yöneticilerimize teşekkür eder saygılarımızı sunarız.”dedi.

24 Eyl 2021 - 12:35 - Gündem


Anket KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI
Tüm anketler